KONST / Litografier / Färglitografi 13857136
nr 1385 7136
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, "Skärgårdspastoral", EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Signerad. Motivet: 5x32, yttermått inklusive ram: 63x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:38:03
19/3 15:29:56
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth